:: Kim jestem?O DecoupageO GaleriiO WystawieW Mediach

Kategoria: :: Kim jestem?

Zacznijmy od początku.

Kim jestem?
Renata Świercz, rocznik :)                

Jestem poszukiwaczem talentów. Pomagam pasjonatom, hobbystom, artystom i  twórcom, w rozwijaniu swojego talentu i pasji tworzenia. Poznawanie nowych ludzi to pasjonujące zajęcie. :) Prowadzę internetową galerię z ręcznie robionymi i zdobionymi przedmiotami, zwanymi różnorakim i szeroko rozumianym rękodziełem.

Zajmuję się również rękodziełem. Ozdabiam przedmioty techniką decoupage. Tworzę oryginalne, jednostkowe kolekcje lub ozdabiam pojedyncze przedmioty.

Moim ulubionym motywem są anioły. Jak powstają i jak wyglądają moje anioły przeczytasz i zobaczysz tu. Każdy anioł opatrzony jest mottem, sentencją bądź inspirującym cytatem. Wszystkie prace mają niepowtarzalny charakter i wykonane są w pojedynczym egzemplarzu.

Moja dewiza życiowa to "Carpe diem" - "Chwytaj dzień" – bo, nic dwa razy się nie zdarza.

Za swoje największe osiągniecie uważam zmianę swojego nastawienia do życia i uświadomienie sobie swoich możliwości.
Udało mi się połączyć przyjemne z pożytecznym czego efektem jest stworzenie internetowej galerii Unikalni.pl.  O galerii przeczytasz tu.


Tu znajdziesz zdjęcia z mojej wystawy gdzie prezentowały się Anioły.

Moje prace były prezentowane w pismach, czasopismach i innych mediach. Tu kilka zdjęć z medialnych prezentacji.

Patrzenie przez aparat sercem i robienie zdjęć z życia ogrodu i jego mieszkańców- to też cieszenie się z każdej chwili. Chodząc po swoim małym ogrodzie z aparatem, obserwuje, co dziś rozkwitło, a co przekwita. Patrzę na świat kolorowych motyli, żuczków i rezydujących w ogrodzie ptaków. Wszystko utrwalam w fotograficznym kadrze. Efekty moich wypraw do ogrodu znajdziesz tu. 


Możesz do mnie napisać:
renata[małpa]swiercz.pl

   
Kategoria: