:: Kim jestem?O DecoupageO GaleriiO WystawieW Mediach

Kategoria: O Decoupage

Z techniką decoupage zetknęłam się w styczniu 2005 roku.

Przeglądając oferty na Allegro, zastanowiło mnie kto i po co kupuje pojedyncze sztuki sprzedawanych tam zwykłych serwetek. W ruch poszła wyszukiwarka i tak znalazłam nowe, jeszcze nic nie mówiące magiczne słowo decoupage.

Zachwycona odkryciem, szybko postanowiłam zobaczyć jak technika decoupage wygląda w praktyce. Tydzień później, sama kupowałam serwetki i odkryłam kilka sklepów sprzedających akcesoria i materiały do sztuki decoupage.

Znalazłam forum, na którym dziewczyny zafascynowane techniką decoupage wymieniały się poglądami i doświadczeniami. Szybko dołączyłam do grona pasjonatów. Ponieważ wiedzy nigdy dosyć, zapisałam się na kilka fachowy kursów decoupage. Zaczęłam ozdabiać pojedyncze przedmioty i tworzyć unikatowe kolekcje. Decoupage to sztuka dla cierpliwych. Nie może być tu mowy o pośpiechu. Jest za to pasja i radość tworzenia, która daje mi energię do życia.

17 listopada 2006 odbył się wernisaż wystawy “Anioł wiedział mi powiedział”. Zaprezentowałam tam 80 prac przedstawiających anioły. Inspiracją do powstania większości prac były stare ikony. Wszystkie prace miały niepowtarzalny charakter i wykonane były w starym stylu.

Zapraszam do niezwykłego świata decoupage.
Mam nadzieję, że obejrzysz choć kilka z moich prac. Prace utrzymane są w unikalnym klimacie dawnych czasów, to taki mój prywatny Retro Styl.

Więcej o technice decoupage przeczytasz tu.

   
Kategoria: