:: Kim jestem?O DecoupageO GaleriiO WystawieW Mediach

Kategoria: O Galerii

Galeria Unikalni.pl - Wszystko zaczęło się w listopadzie 2007 roku.
Ale...własnoręczne wykonywanie dekoracji, ozdób i układanie bukietów z kwiatów od zawsze było dla mnie pasją a z chwilą otwarcia galerii stało się sposobem na życie. To zamiłowanie do piękna i pasja do tworzenia i otaczania się niepowtarzalnymi przedmiotami z duszą, stało się impulsem do stworzenia galerii.

Filozofia działania galerii jest ściśle związana z nazwą – Unikalni.pl- Galeria przedmioty ręcznie robione i zdobione.
Tu artyści, twórcy, hobbyści i pasjonaci dzielą się się swoim talentem, pracami i pasją tworzenia.
Klienci wysoko cenią sobie ręczną robotę, dokładność i niepowtarzalność przedmiotów znajdujących się w galerii. Doceniają to, że w czasach masowej produkcji i kopiowania w nieskończoność wzorów mogą zrobić zakupy w takim miejscu jak moja galeria.
Nic bardziej nie buduje i nie motywuje do pracy jak opinie zadowolonych klientów. Każda nowa opinia utwierdza mnie w przekonaniu, że to co robię, robię dobrze. Co nie oznacza, że nie można wielu rzeczy robić jeszcze lepiej. Otrzymuję od swoich klientów wiele ciepłych i pozytywnych e-maili. Cieszy mnie to, że Klienci darzą galerię zaufaniem i wracają na kolejne zakupy.

Galeria Unikalni.pl nieustannie się rozwija, codziennie wprowadzane są na stronę galerii nowe kolekcja z wyjątkowymi przedmiotami. Do galerii dołączają kolejne, ciekawe, chcące podzielić się swoimi pracami osoby - to siła galerii, bo bez nich galeria nie mogła by istnieć.
Przedmioty ręcznie tworzone i zdobione przez artystów współpracujących z galerią to efektownie, przepiękne i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach niepowtarzalne cacka – wręcz małe dzieła sztuki. Czy to jako autorska biżuteria, dziergany na szydełku sweter, czy ręcznie malowany kubek.
Wszystko stworzone ludzką ręką więc, niepowtarzalne i wyjątkowe. Galeria pełna jest zachwycających przedmiotów, inspirujących myśli, które sprawią, że zaczynamy inaczej patrzeć na siebie i swoje wnętrze.

Galeria Unikalni.pl ruszyła 17.XI.2006. Otwarcie galerii było połączone z wernisażem mojej wystawy pt. “Anioł wiedział mi powiedział”.

Kategoria: